Pristatymo Informacija

        Prekių pristatymas kainuos 3.9 eur.  Pateiktos pristatymo sąlygos negalioja siuntoms į Neringą.

        Pristatymo laikas. Pirkdami mūsų parduotuvėje, 99% atvejų prekes gausite per 1-7 darbo dienas po apmokėjimo gavimo dienos. Šie terminai yra preliminarūs, ir negalioja tais atvejais, kai reikiamos prekės mūsų tiekėjai sandėlyje neturi (patys savo sandėlių neturime, esame priklausomi nuo savo tiekėjų). Tokiais atvejais, kuo skubiau informuojame klientus apie esamą situaciją ir suderiname užsakymo pateikimo sąlygas.

        Užsakytas prekes, Jūsų nurodytu adresu, pristatys kurjeris. Bendradarbiaujame su „DPD“ kurjerių komanda. Džiaugiamės, kad neapsirikome pasirinkdami šį partnerį - daugiau kaip 99% mūsų siuntų klientus pasiekia be jokių sutrikimų. Tačiau, žinokite, kad prekių pristatymo metu, prieš pasirašant važtaraštį, ar kitą siuntos perdavimo – priėmimo dokumentą, turite patikrinti siuntos būklę, nes pasirašius ant minėtų dokumentų, laikoma, kad siunta perduota tinkamos būklės. Pastebėjus siuntos pakuotės pažeidimus (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), privalote tai pažymėti važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente bei, dalyvaujant siuntą pristačiusiam asmeniui , surašyti laisvos formos siuntos pažeidimo aktą (Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, jeigu tokie pažeidimai buvo sąlygoti pakuotės pažeidimų, kurių Pirkėjas nepažymėjo aukščiau nustatyta tvarka).

        Dėmesio: užnešimo paslauga NETAIKOMA prekėms, kurių bendras svoris didesnis kaip 30 kg. Prieš atvažiuojant kurjeriui, pasirūpinkite, kad būtų asmuo, kuris galėtų užnešti siuntą. 
(kurjeris informuos apie atvykimo laiką telefonu arba sms žinute)

       Jeigu pristatymo terminas Jums netinka, arba kilo kitų klausimų, prašome susisiekti su mumis el.paštu kristinastarcenko@gmail.com arba  telefonu +370 63949969