Apie mus

      „Tik vaikams“ – tai specializuota elektroninė vaikams ir kūdikiams skirtų prekių parduotuvė. Mūsų tikslas pasiūlyti esamiems ir naujiems klientams didesnę prekių pasirinkimo galimybę ir puikų kainos ir kokybės santykį.  Stengiamės dėl mūsų klientų, domimės naujovėmis bei tendencijomis, nuolat ieškome naujų partnerių  ir tiekėjų, bei plečiame siūlomų prekių asortimentą.

Svarbiausia mums yra tai, kad savo mažiesiems klientams galėtume pasiūlyti tik saugias, iš aukščiausios kokybės medžiagų pagamintas prekes.

Pasirinkite norimas prekes iš „Tik vaikams“ parduotuvės ir kurjeris jas pristatys Jūsų nurodytų adresu per 1–7 darbo dienas. Elektroninėje parduotuvėje labai platus prekių asortimentas, kurias skirstome į kelias kategorijas:

      ·        dviračiai (dviejų ratų, su papildomais ratukais);

      ·        mada (vaikiški drabužėliai nuo gimimo, aksesuarai vaikams);

      ·        laukui ir namams (automobilinės kėdutės, vežimėliai, baldai , maitinimo kėdutės, čiužiniai, vaikštynės, vystymo lentos ir daugybė kitų daiktų vaiko auginimui);

      ·        priežiūrai ir higienai (vaiko priežiūros prekės, maitinimui skirtos prekės, patalai, prekės mamoms);

      ·        žaislai  (itin platus konstravimo rinkinių, kūrybinių rinkinių, lėlių ir jų aksesuarų, lauko ir sporto žaislų pasirinkimas).

 Prioritetą teikiame tik kokybiškiems gaminiams, todėl labai atsakingai renkamės gamintojus. Jums siūlome produkciją daugeliui tėvelių puikiai žinomų ir galbūt dar neatrastų gamintojų, pavyzdžiui, „Bambolina“, „Babybjorn“, „Canpol“, „Hauck“, „Tommee Tippee“, Chicco“ ir daugybės kitų.

Vaikiškų prekių elektroninėje parduotuvėje „Tik vaikams“ – labai platus asortimentas, atitinkantis skirtingus poreikius ir galimybes. Čia rasite praktiškai viską ko gali prireikti augant mažiesiems – nuo šaukštelių iki baldelių J

 


Įmonės informacijaĮmonės pavadinimas

Individuali Kristinos Starčenko veikla pagal pažymą, kodas 670332

Adresas

Mauručių g. 19 Kaunas

Internetinės parduotuvės telefonas

El. paštas

+370 639 49969

kristinastarcenko@gmail.com