14.99

Dar nėra įvertintas Parašyti įvertinimą

Nemokamas pristatymas nuo 60 EUR

Šią prekę paprastai pristatome 1-7 d.d.

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
842076110081
Gamintojas:
PEOPLE TOY COMPANY

Naudokite kamuolėlį „YOGA“ norėdami paskatinti kūdikio viso kūno judėjimą. Žaidžiant su kamuolėliu, kūdikiai nuolatos turi pakelti kojas ir rankas bei norėdami jį pagauti – siūbuoti pirmyn ir atgal.   

---

  • Tinka nuo 4+ mėn.
  • Drambliuko ausys pačiupus traška.
  • Kamuoliuko viduje integruotas varpelis.
  • Minkštas dirželis, skirtas žaisliuką pritvirtinti prie kojytės.

Žaislas yra be BPA, ftalatų.


APIE PREKĘ

Būdami 4 mėnesių amžiaus, kūdikiai gali meistriškai rankomis pagriebti viską, kas yra jų akiratyje. Barškantis kamuolėlis "YOGA" tikrai patrauks mažylio dėmesį!

---

  • Palaiko kūdikio lankstumą ir miklumą;
  • Kamuolėlis yra mielo drambliuko dizaino;
  • Sugriebti kamuolėlį – paprasta ir linksma;
  • Žaislas yra minkštas ir lengvai plaunamas.

---

4 mėnesiai+

Kamuolėlis „YOGA“ paskatina kūdikį mankštintis ir stumti bei traukti kamuolėlį išjudinant rankų ir pėdų raumenis. Kamuolėlis minkštu dirželiu prisitvirtina prie kūdikio čiurnos, stimuliuodamas natūralų vaiko norą žaisti ir pagauti kamuolį, taip padedant vystytis raumenų koordinacijai. Atliekant jogą, kamuolėlis skleidžia raminantį barškėjimo garsą, stimuliuojantį kūdikio klausą. Netrukus pamatysite, kaip jūsų mažyliui pavyksta ištempti raumenis ir galiausiai pasiekti savąją Zen būseną.  

---

Kai kūdikis pradeda siekti savo kojų pirščiukų...

---

Pirmieji naujagimio metai yra pilni jaudulio, atradimų ir naujų etapų. Šiuo laikotarpiu, kūdikių smegenys ypač greitai vystosi ir auga, todėl pasaulio, kokį mato jūsų vaikas, vaizdas kinta kiekvieną dieną. Serijos „Brain Builders“ žaislai buvo sukurti kūdikių pirmųjų metų kelionei bei skatinti naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą.

---

Žaislas yra be BPA, ftalatų. BPA ir ftalatai yra cheminės medžiagos, dažnai naudojamos polikarbonatinio plastiko gaminių pramonėje. 

---

Žaislui nereikalingi elementai.

---

Sukurta Japonijoje, pagaminta Kinijoje.

---

Priežiūra: prieš naudojant, žaislą nuvalykite. Žaislą galima skalbti skalbimo mašinoje, šaltame vandenyje, naudojant silpno intensyvumo centrifūgą. Galima džiovinti žemo intensyvumo elektrinėje džiovyklėje.

Perspėjimas: pašalinkite produkto pakuotę prieš duodami žaislą vaikui. Pakuotę išsaugokite. Pastebėjus žaislo trūkumą ar trūkumus, išmeskite ir pakeiskite nauju. Naudojantis šiuo žaislu, suaugusiųjų priežiūra vaikui yra būtina. 

Produktas atitinka ASTM F963 ir EN71 saugumo reikalavimus.

---

Pakuotėje atvaizduojamas dizainas ir spalvos yra skirtos reprezentuoti žaislą. Produkto spalvos gali skirtis.

---

Pakuotės dydis 230×150×240mm

---

Brain Builders Baby Yoga Exercise Ball

Dalintis

Parašyti įvertinimą