89.99

Dar nėra įvertintas Parašyti įvertinimą

Nemokamas pristatymas nuo 60 EUR

Šią prekę paprastai pristatome 1-7 d.d.

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
4952907005540
Gamintojas:
LaQ
 • 17 skirtingų modelių;
 • 780 detalių (yra skaidrių detalių);
 • 35 specialios "Hamacron" detalės (nauji MIDI ratai);
 • lagaminas detalėms;
 • sudėtingumo lygis: sunkus;
 • tinka nuo 7 metų amžiaus;

---

Naujiena - šiame rinkinyje yra NAUJI midi dydžio Hamacron ratai ir jiems skirtos ašys. Šis konstruktorius - tai puiki galimybė išmokti konstruoti judančius modelius ne tik pagal schemas, bet ir kurti patiems.

---

 • LaQ konstruktorius "Speed Wheels" išskirtinis tuo, kad jame rasite begales idėjų, kaip sukonstruoti pačias įvairiausias transporto priemones - nuo automobilio iki lėktuvo. Daugybė specialių Hamacron detalių leis įgyvendinti pačias įdomiausias mintis. Rinkinyje rasite visų dydžių ratus (mažus, vidutinius ir didelius) ir jiems skirtas ašis, tad pasitelkus kūrybiškumą galėsit savo kolekciją papildyti dar nematytais automobiliais, laivais ar lėktuvais. Taip pat turėsite specialų lagaminą, kuriame patogiai susidėsite LaQ detales ir bet kada jį galėsit pasiimt kartu su savimi.

  ---

  Konstruktorių komplektas LaQ „Speed Wheels" priklauso LaQ „Hamacron Constructor" transporto priemonių serijai, kurios rinkiniai yra pelnę Dr. Toy`s apdovanojimų, skiriamų tik saugiems, įperkamiems, į ugdymą orientuotiems ir protinius gebėjimus lavinantiems žaislams. Su šiais įdomiais modeliais vaikai galės kurti ir fantazuoti apie įvairias situacijas bei prasmingai ir linksmai leisti laiką. LaQ konstruktoriai gali būti novatoriška ir naudinga edukacinė priemonė, skirta supažindinti vaikus su įvairiausiomis transporto priemonėmis, jų specifika. 

  ---

  Iš visos LaQ Hamacron Constructor" serijos vaikai gali sukonstruoti ypač šaunias transporto priemones su specialiomis „Hamacron“ detalėmis (dideliais, vidutiniais bei mažais ratais bei juos tvirtinančiomis trijų rūšių ašimis) ir žingsnis po žingsnio su instrukcijų knygelėmis ar be jų kūrybingai ir įdomiai leisti laiką valandų valandas! O žaisdami su ratuotais LaQ modeliais, vaikai atras puikią progą be didelių pastangų pajudėti ir pasimankštinti.

Dalintis

Parašyti įvertinimą