25.99

Dar nėra įvertintas Parašyti įvertinimą

Nemokamas pristatymas nuo 60 EUR

Šią prekę paprastai pristatome 1-7 d.d.

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
4952907005199
Gamintojas:
LaQ
 • 5 skirtingi modeliai;
 • 210 detalių (yra skaidrių detalių);
 • 9 specialios "Hamacron" detalės;
 • sudėtingumo lygis: vidutinis;
 • tinka nuo 5 metų amžiaus;

---

Šis konstruktorius išsiskiria skaidriomis detalėmis, kurios skirtos sukonstruoti tikroviškus policijos automobilio švyturėlius ir žibintus! Vaikai galės sukonstruoti įvairias policijos transporto priemones - reaktyvinį lėktuvą judančiais sparnais, laivą, sraigtasparnį, automobilį ir visureigį.

---

 • Konstruktorių komplektas LaQ „Police Car" priklauso LaQ „Hamacron Constructor" transporto priemonių serijai, kurios rinkiniai yra pelnę Dr. Toy`s apdovanojimų, skiriamų tik saugiems, įperkamiems, į ugdymą orientuotiems ir protinius gebėjimus lavinantiems žaislams. Su šiais įdomiais modeliais vaikai galės kurti ir fantazuoti apie įvairias situacijas bei prasmingai ir linksmai leisti laiką.

  ---

  LaQ konstruktoriai gali būti novatoriška ir naudinga edukacinė priemonė, skirta supažindinti vaikus su įvairiausiomis profesijomis, jų darbo specifika. Žaisdami su policijos automobiliais, laivais ir kitom transporto priemonėm vaikai gali modeliuoti įvairias gyvenimiškas situacijas, sužinoti, kokios yra policijos pareigūnų užduotys, kokie pavojai jų tyko. 

  ---

  Iš visos LaQ Hamacron Constructor" serijos vaikai gali sukonstruoti ypač šaunias transporto priemones su specialiomis „Hamacron“ detalėmis (dideliais bei mažais ratais bei juos tvirtinančiomis dviejų rūšių ašimis) ir žingsnis po žingsnio su instrukcijų knygelėmis ar be jų kūrybingai ir įdomiai leisti laiką valandų valandas! O žaisdami su ratuotais LaQ modeliais, vaikai atras puikią progą be didelių pastangų pajudėti ir pasimankštinti.

Dalintis

Parašyti įvertinimą