LaQ „Basic 201“ konstruktorių rinkinys – net 12 skirtingų LaQ konstravimo technikų norintiems geriau perprasti LaQ konstravimą!

29.99

Dar nėra įvertintas Parašyti įvertinimą

Nemokamas pristatymas nuo 60 EUR

Šią prekę paprastai pristatome 1-7 d.d.

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
4952907001238
Gamintojas:
LaQ
  • 9 skirtingi modeliai;
  • 350 detalių;
  • sudėtingumo lygis: vidutinis;
  • tinka nuo 5 metų amžiaus;

---

Tai – išsamus LaQ rinkinys norintiems patobulinti konstravimo su LaQ įgūdžius ir pereiti prie sudėtingesnių modelių kūrimo bei konstravimo! Instrukcijų knygelėje rasite net 12 skirtingų LaQ konstravimo technikų: nuo plokščių figūrų iki judančių ir erdvinių modelių!

---

350 detalių konstruktorių rinkinys LaQ „Basic 201“ - tai tarsi detalus pagrindinių LaQ konstravimo technikų gidas. Išbandžius ir perpratus visas instrukcijų knygelėje esančias LaQkonstravimo metodikas, galima tapti pažengusiu LaQ konstravimo meistru!

Dėl to šis rinkinys sudomins ir mažus, ir didelius! Rinkinyje aprašyti įvairūs konstravimo būdai: kaip sukonstruoti plokščius, erdvinius plokščius ir vertikalius bei erdvinius 3D modelius, taip pat figūras, skirtas išmokti jungti kampines jungiamąsias dalis ir bazines 3D formas: dėžutes, žiedus, apskritimus ir pan. O tai uždegs visus, mėgstančius konstravimą ir gerą smegenų mankštą.

Vaikai iš šio rinkinio detalių gali sudėlioti įvairias transporto priemones (traukinio garvežį, automobilį ir motociklą), paukščius, šuniuką, gėlę, drugelį ir kt.

LaQ konstruktorius yra puikus mokomasis žaislas vaikui. Jis ypač prisideda prie loginio, erdvinio ir estetinio vaikų ir paauglių mąstymo lavinimo: konstruodami trimates geometrines figūras per kūrybinį žaidimą vaikai mokosi kūrybiškai spręsti galvosūkius ir konkrečius uždavinius.

Šis rinkinys gali būti originali dovana vaikui ar paaugliui, mėgstančiam kūrybišką konstravimą, gimtadienio ar kita proga.

Dalintis

Parašyti įvertinimą