LaQ „Dinosaur World „T-Rex" konstruktorių rinkinys – vienas populiariausių iš LaQ dinozaurų pasaulio serijos!

29.99

Dar nėra įvertintas Parašyti įvertinimą

Nemokamas pristatymas nuo 60 EUR

Šią prekę paprastai pristatome 1-7 d.d.

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
4952907001283
Gamintojas:
LaQ
 • 4 skirtingi modeliai;
 • 300 detalių;
 • sudėtingumo lygis: sunkus;
 • tinka nuo 7 metų amžiaus;

---

Šis ryškiausias savo ypatingai išraiškinga dominuojančia raudona spalva LaQ „Dinosaur World „T-Rex" rinkinys – tikrai vertas savo išskirtinumo. Jis susideda net iš 300 detalių (su 4 papildomomis „Hamacron“ dalimis), iš kurių galima sudėti 4 bene pačių skirtingiausių, kada nors egzistavusių, dinozaurų modelius! Juos ypač pamėgs vaikai, kurie ieško įdomybių, iššūkių ir nuotykių! 

---

 • Iš 300 detalių dinozaurų rinkinio „T-Rex“ sukonstruok 4 unikalius, ypač skirtingus dinozaurus, gyvenusius priešistoriniame kreidos laikotarpyje ir sukurk nepakartojamą savo dinozaurų pasaulį! 
  „T-Rex“ (Tyrannosaurus) dinozauras, turbūt, yra pats garsiausias ir didžiausias priešistorinis gyvūnas, kurio pavadinimas kilęs iš žodžių „tironas“ ir „karalius“. Tai – 4 metrų aukščio ir maždaug 7 tonų svorio plėšrūnas, kurio milžinišką galvą subalansuoja tik sunki uodega. Deinonychus – irgi mėsaėdis, su didelėmis letenomis, o skeletas – Z raidės formos. Ankylosaurus – augalėdis, kurio kūnas padengtas šarvais, o uodegos galas - kaip vėzdas. Pteranodon – sparnuotasis dinozauras, valgęs ir žuvis, kurio išskleistų sparnų plotis siekė net 6 metrus. 
  Šis „T-Rex“ rinkinys turi dar mažąjį broliuką - „Mini T-Rex" dinozaurą iš mini dinozaurų kolekcijos. Įsigiję šiuos abu rinkinius, turėsite dar daugiau ryškiaspalvių detalių raudoniems dinozaurų modeliams konstruoti. Iš viso galima įsigyti net 5 LaQ dinozaurų iš priešistorinių laikų mini modelius: „"Mini Pteranodon", „Mini Triceratops", „Mini Stegosaurus" ir Mini Brachiosaurus". 
  Konstruojant skirtingus LaQ dinozaurų modelius, ugdomas ne tik loginis ir matematinis vaiko mąstymas, didėja dėmesio koncentracija, bet ir lavinama vaizduotė, mokėjimas kurti ir pasakoti istorijas, spalvų derinimo gebėjimai. 
  Jei Jūsų vaikas dar mėgsta ir kolekcionuoti, iš skirtingų LaQ dinozaurų kolekcijų jis gali surinkti įvairių rūšių, dydžių ir spalvų dinozaurus, kuriais jis galės didžiuotis prieš draugus ir suaugusius.

Dalintis

Parašyti įvertinimą