LaQ "Build Up Robot "Jade"konstruktorių rinkinyje - personalizuojamas robotas, mini robotas, povandeninis laivas ir žavi varlė!

33.99

Dar nėra įvertintas Parašyti įvertinimą

Nemokamas pristatymas nuo 60 EUR

Šią prekę paprastai pristatome 1-7 d.d.

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
4952907003355
Gamintojas:
LaQ
 • 4 skirtingi modeliai;
 • 310 detalių (yra specialių hamacron detalių);
 • sudėtingumo lygis: sunkus;
 • tinka nuo 7 metų amžiaus;

---

Galintis judėti, vyraujančios žalios spalvos robotas "Jade" yra sumodeliuotas taip, kad ant jo lengvai sudėliotumėt savo originalų vaizduotės personažą ar veikėją!

Šį rinkinį derindami su LaQ "Tiger" rinkiniu ar jau turimomis LAQ detalėmis, pagrindiniam roboto "Jade" modeliui suteiksite naujų robotiškų ir žvėrims būdingų akcentų!

---

 • Robotas "Jade" visada yra linksmas ir energingas! Jis gerai išmano mechaniką, todėl yra LaQ brolių robotų šeimos "smegenys"! "jade" yra jauniausias iš brolių, todėl visada klauso vyresnėlių "Alex" ir "Lapis".

  "Build Up Robot "Jade" rinkinyje – 5 spalvos, tačiau vyraujanti Žalia spalva, rinkinio modelius daro išskirtinius iš kitų LaQ robotų serijos. Visi 4 rinkinio modeliai yra labai skirtingi. Tai – ne tik žmogų primenančią būtybę imituojantys dviejų skirtingų dydžių konstrukciniai robotai, bet ir rinkinį papildantys žaviosios varlės bei povandeninio laivo modeliai, kurie dar labiau paįvairins vaikų dėliojimo ir kūrybos pasaulį!

  LaQ robotų rinkiniai yra unikalūs dar ir tuo, kad iš pagrindinių robotų modelių Jūs ir Jūsų mažieji kūrėjai patys galite susikurti savo norimą ar įsivaizduojmą roboto tapatybę. Be to, robotui „Jade“ vaikai gali suteikti tokį charakterį, kokį nori ir įsivaizduoja.

  Kartu su kitais LaQ „Build Up Robot“ konstruktorių rinkiniais LaQ "Buildup Robot "Jade" konstruktorius gali būti novatoriška ir naudinga edukacinė priemonė, skirta supažindinti vaikus su įvairiausiais robotais bei naujomis ir senomis japoniškų komiksų istorijomis, pagal jas pastatytais animaciniais ir vaidybiniais filmais.

  LaQ "Buildup Robot "Jade" rinkinys – tai išradinga dovana vaikams, kurie domisi ir technologijomis, ir mėgsta komiksus, taip pat galbūt svajoja tapti mokslininkais, inžinieriais, matematikais, rašytojais, dailininkais ar komiksų kūrėjais!

Dalintis

Parašyti įvertinimą