Stalo žaidimas Lobių ieškotojai

 • Stalo žaidimas Lobių ieškotojai
10.09

Dar nėra įvertintas Parašyti įvertinimą

Nemokamas pristatymas nuo 60 EUR

Šią prekę paprastai pristatome 1-7 d.d.

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
1206_LT

Žaidimas tiems, kurie mėgsta nuotykius.

Žaidimas „Lobių ieškotojai“ susideda iš 12 mini-žaidimų, kuriuos vienija bendra tema – lobių ieškojimas. Jo metu žaidėjai apsilankys nepereinamose džiunglėse, negyvenamose salose, karštoje dykumoje, neįžengiamuose miškuose ir aukštuose kalnuose. Apsilankę keturiose vietovėse žaidėjai turi atlikti užduotį – surasti lobį. Tačiau kad galėtų savo tikslą pasiekti, žaidėjai turi pereiti per tiltą, griūvantį jiems po kojomis, rasti išėjimą iš klaidaus labirinto, neįkristi į bedugnę, užvaldyti senovinį totemą ir t.t. Susidoroti su šiais iššūkiais žaidėjams padės naudingi daiktai, kuriuos pasiims į kelionę: mačetė, virvė, fakelas ir signalinė raketa.,

Žaidimo tikslas: surinkti kuo daugiau lobių taškų. Laimi daugiausiai taškų surinkęs žaidėjas.

Žaidėjų skaičius: 2-4

Žaidimą sudaro:

 • Žaidimo laukas, padalintas į 4 vietoves: džiunglės, salos, dykuma, miškas
 • Žaidimo laukas „Labirintas“
 • Žaidimo laukas „Tiltas virš bedugnės“
 • Žaidimo laukas „Kalno karalius“
 • Žaidimo laukas „Piratų ruletė“
 • Kortelės su indėnų simboliais: 40 vnt.
 • Pavojų kortelės: 28 vnt.
 • Papildomų daiktų kortelės: 4 vnt.
 • Lobių kortelės: 29 vnt.
 • Lentelių kortelės: 12 vnt.
 • Sienelių kortelės: 9 vnt.
 • Monetų kortelės: 21 vnt.
 • Žaidimo figūrėlės: 20 vnt.
 • Smėlio laikrodis: 1vnt.
 • Žaidimo kauliukai: 2 vnt.
 • Taisyklių knyga: 1 vnt.

Štai keli mini-žaidimų aprašymai:

Tiltas virš bedugnės

Žaidimo aprašymas:

Žaidėjai atkeliavo iki dykumos, tačiau išlipti į krantą nebus lengva. Senų senovėje nutiestas tiltas byra nuo menkiausio vėjo dvelksmo, o kraugeriai rykliai tik ir laukia, kuriam keliauninkui paslys koja.

Žaidimo tikslas: pirmam pereiti per tiltą

Sudėtis:

 1. Žaidimo laukas
 2. Lentelių kortelės: 12 vnt.
 3. Žaidimo figūrėlės: 8 vnt.
 4. Kauliukas

Pasiruošimas žaidimui


Kiekvienas žaidėjas pasiima 2 savo pasirinktos spalvos figūrėles. Jo tikslas – perkelti figūrėles į kitą tilto pusę. Figūrėlės pastatomos prie starto linijos. Visos 12 lentelių sudedamos žaidimo lauke į specialiai joms skirtas vietas.  


Žaidimo pradžia

Išmetus kauliuką, einama per lenteles. Žaidėjas pats sprendžia, su kuria figūrėle jam žaisti. Dėmesio: galima žaisti tik su viena figūrėle.

Judėjimas lentelėmis

Kai žaidėjas nulipa nuo lentelės, ją pasiima. Jeigu ant tos pačios lentelės stovi daugiau nei viena figūrėlė, ją pasiima tas, kas paskutinis atsistojo ant šios lentelės. Jeigu išmetus kauliuką figūrėlė sustoja toje vietoje, kur nėra lentelės, žaidėjas praleidžia ėjimą, arba į tą tuščią vietą gali padėti lentelę, kurią turi pasilikęs atsargai. Dėmesio: vaikščioti per tuščius laukus be lentelių galima, tačiau sustoti ant jų negalima.

Žaidimo pabaiga

Laimi tas žaidėjas, kuris pirmas iki finišo ateis su abiem figūrėlėmis. Taškų skaičiuos šiuo atveju nelemia, kas laimi.

Įšventinimas į piratus

Jūs pakeliui sutinkate piratus. Jie nori paimti jus į nelaisvę, bet kai pamato, kaip jūs kovojate, pasiūlo jums tapti vienu iš jų. Dabar jums reikia įrodyti, kad esate stiprus ir drąsus – kaip tikras piratas.

Žaidimo tikslas: rasti „jūrą“

Pasiruošimas žaidimui


„Tikras piratas visada užuodžia jūrą, netgi būdamas sausumoje“, – pasakė jums jūrų plėšikai. Jums teks surasti „jūrą“ ten, kur jūs žaidžiate: namie, lauke arba pliaže. Tiks bet koks vandens šaltinis: vonia, upė ar netgi bala. Iki „jūros“ jums reikia nušuoliuoti ant vienos kojos, tartum kita būtų medinė. Kol jūs šokinėjate, negalima nieko sakyti, išskyrus žodžius „Karamba!” ir „Tūkstantis piranijų!“ Jeigu jūs dar kažką pasakysite, arba nugriūsite, užduotis neįvykdyta.


Žaidimo pabaiga

Žaidėjas laimi, kai randa „jūrą“. Jeigu nuo „jūros“ atgal jis šokinės ant vienos kojos, gaus papildomai 5 lobių taškus. Jeigu žaidėjui nepasisekė, visa užduotis yra neįvykdyta.

Išskirtiniai atvejai

Jeigu žaidėjas dėl sveikatos negali šokinėti, jam leidžiama sudainuoti piratų himną. Jį reikia dainuoti užkimusiu balsu ir užsidengus vieną akį, tartum turėtumėte tvarstį.

Viskas, ko reikia žaisti, yra dėžutėje. Jums reikia tik pasikviesti linkmų draugų ir pasiimti gerą nuotaiką. Linkime jums nepaprastų nuotykių.


Skirta vaikams nuo 6 metų ir vyresniems.

Dalintis

Parašyti įvertinimą