39.00

Dar nėra įvertintas Parašyti įvertinimą

Nemokamas pristatymas nuo 60 EUR

Šią prekę paprastai pristatome 1-7 d.d.

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
playbrush
Gamintojas:
PLAYBRUSH

PLAYBRUSH yra visame pasaulyje pripažintas išmanusis dantų priežiūros įrenginys, kuris paverčia kasdienį dantų valymą smagiu žaidimu. Rezultatas – švaresni ir sveikesni vaikų dantukai! Ir daugiau jokio streso vonioje!

SMAGU!

Jei smagu žaisti kompiuterinius žaidimus, kodėl negali būti smagu ir valytis dantis? PLAYBRUSH paverčia dantų valymą smagiu žaidimu, todėl kasdienis dantų valymas suteiks vien tik malonius įspūdžius. Kovok su  „krobiais“, skraidyk magišku lėktuvėliu ir išgelbėk dantukų fėją – ir visa tai padarysi tiesiog valydamas dantis!
Daugiau jokio streso, vien tik džiaugsmas!

TEISINGA!

Judesio davikliai PLAYBRUSH įrenginyje įrašo, kaip yra valomi dantys (vieta, trukmė ir greitis), o specialus žaidimo algoritmas padeda vaikams valyti dantis pakankamai ilgai ir visomis kryptimis. Unikali padrąsinimų ir apdovanojimų sistema skatina vaikus valytis dantis reguliariai ir teisingai (du kartus per dieną po dvi minutes).

PATOGU!

Jūsų rankinis dantų šepetėlis paverčiamas žaidimų valdikliu! PLAYBRUSH pritaikomas praktiškai visiems įprastiems dantų šepetėliams, o galimybė sukurti 8 skirtingas paskyras leidžia vienu įrenginiu naudotis visiems šeimos nariams! Be to, jums net nereikia interneto, „Bluetooth“ funkcijos pakanka, kad galėtumėte leistis į nuotaikingą dantų valymo nuotykį!


Dalintis

Parašyti įvertinimą