LaQ Sweet Collection „My Little Restaurant" - net 11 skirtingų patiekalų modelių mažųjų restoranui. 260 detalių

24.99

Dar nėra įvertintas Parašyti įvertinimą

Nemokamas pristatymas nuo 60 EUR

Šią prekę paprastai pristatome 1-7 d.d.

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
4952907005229
Gamintojas:
LaQ
 • 11 skirtingų modelių;
 • 260 detalių (yra skaidrių detalių);
 • sudėtingumo lygis: vidutinis;
 • tinka nuo 5 metų amžiaus;

---

Šiame rinkinyje vaikai ras daugybę kulinarinių idėjų! Jei Jūsų vaikas mėgsta šeimininkauti virtuvėje, šis konstruktorius jam tikrai patiks. Galima sukonstruoti picą, ledus, sumuštinius, pusryčių rinkinį, desertus ir dar daug įvairių delikatesų.

---

 • LaQ konstruktoriai gali būti novatoriška ir naudinga edukacinė priemonė, skirta supažindinti vaikus su įvairiausiomis profesijomis, sužinoti naujų dalykų apie mus supantį pasaulį. 

  ---

  Ypač jauki LaQ „Sweet Collection" konstruktorių serija – tiesiog tobuli konstruktoriai mergaitėms, kurioms patinka maisto gaminimas, estetika, dekoravimas, kūryba. "My Little Restaurant" rinkinyje galima atrasti daugybę įvairiausių patiekalų - picą, ledus, sumuštinius, suktinukus, mėsainius, salotas ir kitus gardumynus. Vaikai tikrai galės pasinerti į virtuvės pasaulį ir susikurti savo restoraną!

  ---

  Rinkinio detalių pakaks ir saviems vidutinio dydžio modeliams kurti bei konstruoti. LaQ konstravimas lavina vaikų kūrybingumą, estetikos ir gero skonio jausmą bei spalvų pojūtį ir gebėjimą jas derinti. Rinkinio detalių užteks ilgam, nes LaQ modeliai lengvai konstruojami ir išardomi. Detales patogu nešiotis kartu su savimi, susidėjus jas į mėgiamą dėžutę ir vaikui davus konstruoti netikėtose situacijose, pavyzdžiui, kai tenka ilgėliau keliauti atomobiliu.

  Šie nepriekaištingos kokybės japoniški LaQ konstruktoriai atvers Jūsų vaikui visiškai kitokį žaislų pasaulį!

Dalintis

Parašyti įvertinimą