LaQ „Sweet Collection „Flower" konstruktorių rinkinys - ypač mieli modeliai stilingoms ir žavioms mažosioms damoms!

24.99

Dar nėra įvertintas Parašyti įvertinimą

Nemokamas pristatymas nuo 60 EUR

Šią prekę paprastai pristatome 1-7 d.d.

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
4952907001320
Gamintojas:
LaQ
 • 11 skirtingų modelių;
 • 260 detalių;
 • sudėtingumo lygis: vidutinis;
 • tinka nuo 5 metų amžiaus;

---

Ypatingas dėl gėlių įvairovės 7 švelnių spalvų 260 detalių ir net 11 žavingų modelių rinkinys. Šio rinkinio modelių konstravimas – tai tikra smegenų mankšta!

Rinkinys priklauso LaQ „Sweet Collection" serijai, kurios konstruktorių rinkiniuose rasite ypač mielų modelių schemų ir pagal jas galėsite susikurti papuošalų, gėlių dekoracijų, mielų gyvūnėlių ir dar daug ko!

---

 • Žavinga ir skoninga LaQ „Sweet Collection „Flower" kolekcija – tai tiesiog tobuli gėlių konstruktoriai mergaitėms, ypatingai mėgstančioms gėles, grožį ir puoštis!

  Iš viso rinkinyje – 11 žavių modelių: 5 skirtingų gėlių (tulpės, saulėgrąžos, kiaulpienės ir kiaulpienės pumpuro, lelijos), atvirukų laikiklio, aksesuarų krepšelio su žiedais, mažos apyrankės, puoštos lelijų žiedais, plaukų papuošalo, gėlių puokštės, gėlių vainiko (apyrankės). Jie ypač prisidės prie mergaičių estetikos jausmo ir gero skonio lavinimo, taip pat gebėjimų susikaupti ir derinti spalvas ugdymo.

  Įvairių gėlių žiedų konstravimas ypač lavina erdvinį, matematinį bei loginį mąstymą. Beribės LaQ konstruktoriaus galimybės leidžia konstruoti ne tik pagal rinkinyje pateiktas modelių instrukcijas, bet ir kurti, perkurti bei improvizuoti savo vaizduotės kūrinius.

  Instrukcijų knygelėje yra ir bandomųjų schemų plokštiems modeliams konstruoti, kurios suteiks drąsos nerti į unikalų LaQ pasaulį.

Dalintis

Parašyti įvertinimą