LaQ „Build Up Robot "Lapis" konstruktorių rinkinyje - personalizuojamas robotas, mini robotas, papūga ir reaktyvinis lėktuvas!

33.99

Dar nėra įvertintas Parašyti įvertinimą

Nemokamas pristatymas nuo 60 EUR

Šią prekę paprastai pristatome 1-7 d.d.

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
4952907003331
Gamintojas:
LaQ
 • 4 skirtingi modeliai;
 • 310 detalių (yra specialių hamacron detalių);
 • sudėtingumo lygis: sunkus;
 • tinka nuo 7 metų amžiaus;

---

Galintis judėti, dominuojančios mėlynos spalvos robotas "Lapis" yra sumodeliuotas taip, kad ant jo lengvai sudėliotumėt savo originalų vaizduotės personažą ar veikėją!

Šį rinkinį derindami su LaQ "Jet Fighter" rinkiniu ar jau turimomis LAQ detalėmis, pagrindiniam roboto "Lapis" modeliui suteiksite naujų robotiškų akcentų ir dar daugiau polėkio!

---

 • Robotas "Lapis" yra tikras LaQ robotų komados lyderis ir veliavnešys! Kiti LaQ robotai juo labai pasitiki ir tiki, nes "Lapis" visada tęsi duotus pažadus ir atiduoda visą save komandos labui ir gerovei. Beje, turime paminėti ir tai, kad iš tiesų, giliai širdyje, "Lapis" yra ir šiek tiek karšto būdo bei emocingas!

  "Buildup Robot "Lapis" rinkinyje – net 7 spalvos, tačiau dominuojančios mėlyna ir balta, rinkinio modelius daro išskirtinius iš kitų LaQ robotų serijos. Visi 4 rinkinio modeliai yra labai skirtingi. Tai – ne tik žmogų primenančią būtybę imituojantys dviejų skirtingų dydžių konstrukciniai robotai, bet ir rinkinį papildantys papūgos bei reaktyvinio lėktuvo modeliai, kurie dar labiau paįvairins vaikų žaidimų pasaulį!

  LaQ robotų rinkiniai yra unikalūs dar ir tuo, kad iš pagrindinių robotų modelių Jūs ir Jūsų mažieji gudragalviai patys galite susikurti savo norimą ar įsivaizduojmą roboto tapatybę. Be to, robotui „Lapis“ vaikai gali suteikti tokį charakterį, kokį nori ir įsivaizduoja.

  Kartu su kitais LaQ „Build Up Robot“ konstruktorių rinkiniais LaQ "Buildup Robot "Lapis" konstruktorius gali būti novatoriška ir naudinga edukacinė priemonė, skirta supažindinti vaikus su įvairiausiais robotais bei naujomis ir senomis japoniškų komiksų istorijomis, pagal jas pastatytais animaciniais ir vaidybiniais filmais.

  LaQ "Buildup Robot "Lapis" rinkinys – tai išradinga dovana vaikams, kurie domisi ir technologijomis, ir mėgsta komiksus, taip pat galbūt svajoja tapti mokslininkais, inžinieriais, matematikais, rašytojais, dailininkais ar komiksų kūrėjais!

Dalintis

Parašyti įvertinimą