„LaQ Basic 401” – erdviniams modeliams konstruoti. 650 detalių, 22 modeliai

59.99

Dar nėra įvertintas Parašyti įvertinimą

Nemokamas pristatymas nuo 60 EUR

Šią prekę paprastai pristatome 1-7 d.d.

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
4952907004550
Gamintojas:
LaQ
  • 22 skirtingi modeliai;
  • 650 detalių;
  • sudėtingumo lygis: vidutinis;
  • tinka nuo 5 metų amžiaus;

---

  • Tai papildyta ir patobulinta rinkinio „Basic311” versija. Joje – atnaujinti ir sudėtingesni 3D modeliai, kurie praplės vaikų erdvinių figūrų konstravimo galimybes, įgūdžius ir vaizduotę.

Idealus edukacinis žaislas ugdymo įstaigoms.

Rinkinyje aprašytos įvairios konstravimo technikos: kaip konstruoti plokščius, erdvinius modelius, taip pat figūras, skirtas išmokti jungti kampines jungiamąsias dalis ir bazines 3D formas (dėžutes, žiedus, apskritimus, kt.)

Schemose siūlomi sudėtingesni modeliai suintensyvina vaiko smegenų veiklą, prisideda prie smulkiosios motorikos vystymo bei ugdo loginį ir matematinį mąstymą.

Didelis detalių kiekis – net 650 – atvers plačias galimybes konstruoti modelius pagal nemokamas schemas, kurias galima atsisiųsti tiesiai iš Japoko.com puslapio, arba kurti bei konstruoti savo vaizduotės modelius.

Smagus edukacinis žaislas, ypač rekomenduojamas vaikų darželiams, mokykloms ar bibliotekoms, kur „LaQ“ konstruktorių vienu metu gali dėlioti apie 5 vaikai.

Rinkinio detalės yra sudėtos į patrauklų mėlyną plastikinį lagaminėlį, kuriame galima jas patogiai laikyti ir transportuoti.

Kokybiškos ir originalios detalės yra ypač malonios konstruoti, nes pasižymi unikaliu jungimo principu: jas jungiant, girdisi smagus spragsėjimas SPRAGT! 

Spragsėjimas lavina vaiko dėmesio koncentraciją, padeda susikaupti ir ugdo gebėjimą užduotis atlikti iki galo, taip pat veikia raminančiai.

Visi „LaQ“ rinkiniai sukurti ir pagaminti Japonijoje, todėl pasižymi išskirtine kokybe ir ilgaamžiškumu.

„LaQ“ konstruktoriai – idealus žaislas ir ugdymo priemonė, tinkanti tiek vaikams konstruoti namuose, tiek vaikų grupėms ugdymo įstaigose. Galimybė iš nedidelio kiekio spalvingų detalių sukurti visiškai skirtingas figūras skatina matematinį ir loginį mąstymą, padeda koncentruoti ir išlaikyti dėmesį, ugdo kūrybiškumą ir saviraišką, lavina spalvų pojūtį ir smulkiąją motoriką.

Konstravimas su „LaQ“ gali tapti puikiu visos šeimos laisvalaikio užsiėmimu. Didelė įvairaus sudėtingumo schemų įvairovė ir neribotos kūrybos galimybės leis pajusti konstravimo malonumą ir suaugusiems.

Detalės jungiamos, vieną iš pagrindinių detalių įterpiant į jungiamąją, kol pasigirsta SPRAGT!

Detalės išskiriamos, jas švelniai lenkiant atgal į skirtingas puses, kol pasigirsta KLIKT!

Dalintis

Parašyti įvertinimą