LaQ „Basic 211" pastelinių spalvų konstruktorių rinkinyje – net 12 skirtingų LaQ konstravimo technikų!

29.99

Dar nėra įvertintas Parašyti įvertinimą

Nemokamas pristatymas nuo 60 EUR

Šią prekę paprastai pristatome 1-7 d.d.

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
4952907003430
Gamintojas:
LaQ
  • 9 skirtingi modeliai;
  • 350 detalių;
  • sudėtingumo lygis: vidutinis;
  • tinka nuo 5 metų amžiaus;

---

Šį rinkinį sudaro net 350 detalių, 9 schemos konstravimui bei daugybė mažų LaQ konstravimo gudrybių, kurios padės sukonstruoti bei patiems sukurti nuostabius pastelinių spalvų modelius.

LaQ „Basic211" tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems LaQ konstruotojams. Sukonstruokite mielą šuniuką, žavų orlaivį ar kitą originalų modelį. 

Spustelėk! Spragtelėk! Ir žaisk!

---

LaQ „Basic211" padės ne tik išmokti konstruoti sudėtingesnius ir didesnius LaQ modelius, bet ir lavins vaizduotę bei skatins patiems kurti, svajoti ir dėlioti savo nepakartojamus modelius. Rinkinyje rasite 9 skirtingas, įdomias bei originalias konstravimo schemas dėliojimui iš LaQ detalių. Šių modelių sukonstravimas suintensyvins Jūsų vaiko smegenų veiklą, prisidės prie motorikos lavinimo bei ugdys loginį ir matematinį mąstymą. Rekomenduojame išbandyti knygelėje esančias LaQ konstravimo schemas ir idėjas. Jas perpratus, kūryba ir konstravimas su LaQ detalėmis iš karto pakils į naują lygį!

LaQ „Basic211" yra puikus lavinamasis žaislas, kuris ne tik įtraukia vaiką kelioms valandoms, bet ir prisideda prie jo edukacijos.

Šis rinkinys idealiai tiks, jeigu ieškote netikėtos ir įdomios dovanos tiek berniukams, tiek mergaitėms bet kokia proga. LaQ „Basic211" konstruktorius turi net 350 detalių, iš kurių galima padaryti daugybę įdomių ir labai skirtingų modelių. 

Dalintis

Parašyti įvertinimą