„Brain Builders“ neplyštantis laikraštis „Kūdikių žinios“ / Amžius: 4 mėn. +

8.99

Dar nėra įvertintas Parašyti įvertinimą

Nemokamas pristatymas nuo 60 EUR

Šią prekę paprastai pristatome 1-7 d.d.

Prieinamumas:
Sandėlyje
Prekės kodas:
842076110180
Gamintojas:
PEOPLE TOY COMPANY

Apie prekę:

Kūdikių žinios – nesuplėšomo laikraščio jutiminis žaidimas, kurį kūdikis iš karto įsimylės!

 • Neplyštantis ir lengvai valomas.
 • Glamžant čeža kaip tikras laikraštis.
 • Saugus ir patogus naudoti.
 • Tinka nuo 4+ mėn.

Būdami maždaug 4 mėnesių amžiaus, kūdikiai pradeda griebti ir suspausti įvairius objektus, tarp kurių mėgstamiausi – popierius ir medžiaga.
Matant tėtį ar mamą skaitančius, kūdikio dėmesį patraukia laikraštis. Vos tik popieriui atsidūrus rankose, kūdikis, apimtas susijaudinimo, pradeda jį plėšyti ir tampyti. Būtent dėl šios priežasties yra sukurtas Brain Builders nesuplėšomas laikraštis Kūdikių žinios, kuris glamžomas skleidžia smagų popieriaus čežėjimo garsą bei skatina kūdikio smalsumą. Tuo tarpu mama ir tėtis gali ramiai skaityti savąjį

Pirmieji naujagimio metai yra pilni jaudulio, atradimų ir naujų etapų. Šiuo laikotarpiu, kūdikių smegenys ypač greitai vystosi ir auga, todėl pasaulio, kokį mato jūsų vaikas, vaizdas kinta kiekvieną dieną. Serijos Brain Builders žaislai buvo sukurti kūdikių pirmųjų metų kelionei bei skatinti naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą.

Žaislui nereikalingi elementai.


Kuo ypatingas?

Serijos Brain Builders žaislai kūdikiams buvo sukurti galvojant apie kūdikių smegenų stimuliavimą ir raidos progresą per žaidimą. Kuo mes galime padėti savo kūdikiui, tai reikiamu metu jam duoti reikiamą, jo amžių atitinkantį žaislą, kuris patenkina būtent tuo tarpsniu esančius vaiko poreikius. Brain Builders žaislai skatina naujagimių kognityvinių įgūdžių tobulėjimą pasitelkus linksmą, interaktyvų ir nuoseklų žaidimą. Brain Builders žaislų serijos išskirtinumas tas, kad šie žaisliukai yra sukurti remiantis japonių mamų dienoraščiais. „Brain Builders“ žaislai kūdikiams yra bestseleriai Japonijoje.

Brain Builders neplyštantis laikraštis Kūdikių žinios

 • Laikraštį lengva valyti – galima skalbti skalbimo mašinoje.
 • Skatina pojūčius, motorinių įgūdžių vystymąsį.
 • Laikraščio čežėjimo garsas nuramina kūdikius.
 • Puikiai tinka keliaujant.
 • Jutiminis žaidimas, skirtas spausti, tampyti, kramtyti ir mojuoti.
 • Žaislas yra be BPA ir ftalatų.

 • Saugumas 
 • Brain Builders žaislai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, yra saugūs, be BPA, ftalatų. BPA ir ftalatai yra cheminės medžiagos, dažnai naudojamos polikarbonatinio plastiko gaminių pramonėje.

  Žaisliukai yra originalūs, sertifikuoti EN-71 ir pažymėti ES kokybės reikalavimus atitinkančiu CE ženklu.

  Priežiūra: prieš naudojant, žaislą nuvalykite drėgna servetėle ar nuplaukite švelniu muilu. Nusausinkite. Nemerkite į vandenį.

  Perspėjimas: pašalinkite produkto pakuotę prieš duodami žaislą vaikui. Pakuotę išsaugokite. Pastebėjus žaislo trūkumą ar trūkumus, išmeskite ir pakeiskite nauju. Naudojantis šiuo žaislu, suaugusiųjų priežiūra vaikui yra būtina.

  Produktas atitinka ASTM F963 ir EN71 saugumo reikalavimus.


  Pakuotės dydis 145×25×190mmDalintis

Parašyti įvertinimą